Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Souhlasím Co jsou cookies?

SPUŠTĚNÍ NOVÉHO WEBU WWW.VZVGROUP.CZ

Představujeme Vám zbrusu nové webové stránky společnosti VZV GROUP s.r.o nabité novými funkcemi pro Vaše snadné vyhledávání a nakupování vysokozdvižných vozíků. Cílem tvorby nových stránek byla jednoduchost a přehlednost. Minimalistický design měl jít ruku v ruce s novými technologiemi, funkcemi a uživatelským komfortem. Posuďte sami, zda se nám to povedlo. 
Pro získání všech funkcí a také cen je nutná registrace, která vám nezabere ani 5 minut času. Po přihlášení se Vám zobrazí nejen ceny u všech vozíků a příslušenství, ale také možnost vytisknout si celý náš STOCKLIST
Další novou funkcí je PARKOVIŠTĚ, které se značí u každého vozíku symbolem „P“. Po kliknutí na symbol se Vám vozík zaparkuje a budete ho mít stále pod dohledem i při příštím přihlášení. 
Pokud vybíráte mezi více vozíky, mohla by se Vám hodit funkce POROVNÁVÁNÍ VOZÍKŮ, značená symbolem dvou listů s šipkami u detailu vozíku. Po kliknutí se Vám vozíky uloží do porovnávače a Vy můžete velice jednoduše vyhodnotit parametry vybraných strojů. 
V nabídce vozíků přibyly také přednastavené filtry, které Vám ihned zobrazí: VOZÍK TÝDNE, AKČNÍ NABÍDKU, NOVĚ VYKOUPENÉ VOZÍKY a ZÁNOVNÍ VOZÍKY. Ve svém profilu si navíc můžete v sekci „Moji vyhledávací agenti“ rozšířit přednastavené filtry o další, dle Vašich vlastních požadavků. 
Pokud rádi dostáváte STOCKLISTY emailem, můžete si zde nastavit interval automatického zasílání Stocklistů. Pokud preferujete jen některé značky vozíků nebo konkrétní parametry, jednoduše si ve svém agentovi nastavíte, co má daný Stocklist obsahovat. 
Ve svém profilu naleznete také kategorii „Moje objednávky“. Zde můžete sledovat nejen fáze vyřízení Vaší objednávky, ale získáte také přehled o všech vozících, které jste u nás zakoupili a dokonce si zde můžete stáhnout i potřebné faktury. Věříme, že se Vám náš nový web bude líbit a práce s ním bude pro Vás zábavou. 

Váš TEAM VZV GROUP