Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Souhlasím Co jsou cookies?

Převozní vysokozdvižný vozík Moffett v naší nabídce

Nyní se v naší nabídce objevil další speciální kousek: převozní vysokozdvižný vozík značky Moffett

Vozík slouží k připojení za kamion a je převážen spolu s nákladem. Umožňuje vyložení nákladu vysokozdvižným vozíkem v místech, kde není nákladní rampa nebo třeba v terénu.

Jak to celé funguje?
Vysokozdvižný vozík Moffett se pomocí vidlí připojí ke kamionu a pomocí zvedacího zařízení hydraulicky zvedne celou svou váhu a takto připevněn cestuje na vnější zadní části kamionu. Po dojetí do cílové destinace stroj opět pomocí hydrauliky sjede na zem a je připraven k použití – složení kamionu. Může pracovat také v terénu díky svým velkým terénním kolům, která jsou všechna poháněna. Nespornou výhodou je časová flexibilita pro řidiče, který není odkázán na obsluhu u vykládky a sám může náklad vyložit. Doba připojení a odpojení vozíku od kamionu je méně než jedna minuta. 

Moffett M9 24.3 z naší nabídky má nostnost 2275 kg a zdvih triplex 3100 mm. Jeho předností je velmi nízká stavební výška, pouhých 2120 mm, díky čemuž může pracovat také v kontejneru a projede i nízkými vraty hal.